Warunki zamówienia:

Prosimy o wysyłanie zapytań ofertowych na adres wm@ergo-media.pl Odpowiadamy w ciągu 24 godzin. W przypadku pytań szczegółowych prosimy o kontakt pod nr. tel 0601 39-24-54. W opisie prosimy umieścić wszelkie nawet najdrobniejsze szczegóły i to czego Państwo oczekujecie w ramach zamówienia.

Jeżeli produkt wymaga wykonania haftu lub innej formy oznakowania ustalamy to z Państwem bardzo szczegółowo. Wykonujemy próbne odhafty i odszycie wzoru po czym wysyłamy to na koszt klienta w celu doszczegółowienia oferty. Tak szczegółowe określenie warunków zamówienia pozwala naszym klientom uzyskać pewność, że otrzymany wyrób spełni ich wszelkie oczekiwania.

Po zaakceptowaniu wzoru przesyłamy Państwu numer konta i po potwierdzeniu wpłaty zaliczki przystępujemy do realizacji zamówienia.

Wystawiamy faktury VAT.

Wymagamy


:: 50% zaliczki dla zamówień standardowych bez indywidualnych cech wyróżnienia produktu dla firmy
:: 70% zaliczki płatnej na konto przy zamówieniach indywidualnych np. z haftem.
:: Przy zamówieniach wg wzoru klienta konieczne jest 100% wartości zamówienia - przedpłata na konto.

* Jeżeli Państwo chcą zamówić towar z naszej oferty standardowej dostępnej z magazynu to można wykonać przedpłatę na konto lub zapłacić za zaliczeniem pocztowym.


Towar można osobiście odebrać w Łodzi przy ulicy Kasprzaka 14/8 lub wysyłamy go na koszt zamawiającego.


Wysyłka może być realizowana przez Pocztę Polską lub DHL , które preferujemy. Możliwe jest też wysłanie przez wskazanego, innego kuriera.

Numer konta:

ERGO-media Wiktor Malinowski
91-078 Łódź ul Kasprzaka 14
Konto PKO BP S.A. Inteligo
Konto Inteligo
50 1020 5558 1111 1737 1940 0013

 
© ergo-media 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone