Bluzy rozpinane z kapturem odpinanym jedno i dwukolorowe - przykłady:


W aktualnej ofercie bluz klasycznych posiadamy jednokolorowe lub dwukolorowe bluzy z kapturem.

Polar gramatura 500 lub 400
Wykończenie antypilingowe
Dostępne kolory wg. podanego zestawu kolorów

OPIS: Klasyczna bluza polarowa męsko - damska, uniwersalna. Posiada odpinany kaptur, dwie kieszenie po bokach w tym jedna zapinana na ekspres naszyta na prawą kieszeń. Polar posiada bardzo dobre własności użytkowe. Nie mechaci się, jest trwały i bardzo ciepły. Może być prany w pralce automatycznej. Nie traci koloru nie wypycha się.

Cena hurtowa:

80,00 zł netto ( 97,60 brutto) poniżej 100 szt.
75,00 zł netto ( 91,50 brutto) powyżej 100 szt.

60,00 zł netto (73,20 brutto) powyżej 1000 szt.

Możliwość haftu firmowego za dodatkową opłatą.

UWAGA ! CENA DETALICZNA WYNOSI 100,00 zł/netto
Zakup do 3 sztuk włącznie liczony jest jako zakup detaliczny!


ROZMIARM L XL XXL
SZEROKOŚĆ 112-115 cm 116-120 cm 122-125 cm 134-138 cm
DŁUGOŚĆ 70 cm75 cm 80 cm 85 cm
DŁUGOŚĆ RĘKAWA 58 cm(77)60 cm(80) 62 cm(82) 64 cm(85)


W nawiasie podano długość rękawa razem z długością ramienia.

Cena haftu: na cenę składa się

* wykonanie projektu od 50 zł. Wzór powinien być przesłany w rzeczywistych wymiarach 1:1 wektorowo w CORELU ver. do 11 zamienione na krzywe. O ile to możliwe proszę podać numery koloru, jaki powinien być na LOGO.

* oraz cena haftu od 3-15 zł w zależności od jego ilości i wielkości.

Nie wykonujemy haftu na pojedynczych sztukach. Minimalna ilość wynosi 20 sztuk.

Kliknij na kolornik, aby powiększyć !

Kolory polaru polskiego

UWAGA!

W związku ze zdecydowanym sprzeciwem polskiej firmy KILIAN, która przez swojego przedstawiciela panią JOANNĘ GIERACH nie życzy sobie, aby reklamować ich surowiec jakim jest polar, a tym samym sprzedawać wyrobów wykonanych z ich polaru tym samym przekazujemy i wysyłamy do wszystkich naszych kilku tysięcy klientów naszej agencji reklamowej informację, że ten polar na życzenie właścicieli przestaje być przez nas rekomendowany.

Wycofujemy z naszej oferty polary szyte z polaru kupowanego od firmy KILIAN, gdyż po raz pierwszy spotykamy się z taką ignorancją i lekceważeniem klienta.

A oto dla przykładu i ku przestrodze tych, którzy współpracują bezpośrednio lub pośrednio z tą firmą przekazuję cytat i argumentację ...???! szok :) tej pani z ww firmy...

- karta kolorów, nazwy kolorów i ich numery są własnością naszej firmy i w związku z tym do nas należą prawa autorskie z tym związane

- publikowanie i opisywanie tego produktu na Waszej stronie bez naszej pisemnej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega karze

Dlatego też oczekujemy natychmiastowego usunięcia karty kolorów z Państwa strony WWW.
Pozdrawiam Joanna Gierach

Dodam tylko że zdjęcie karty było zrobione przez nas, a firma została poinformowana, gdy zapytała, że to jest reklama ich surowca, bo inny polar mamy kolornik poniżej...


KARTA KOLORÓW ZOSTAŁA W TYM MIEJSCU USUNIĘTA :) JAK KTOŚ JEST AŻ TAKIM IGNORANTEM I WYRAŹNIE NIE ŻYCZY SOBIE PROMOWANIA SWOICH PRODUKTÓW, TO MA DO TEGO PRAWO ! PRZESTRZEGAMY innych, którzy chcieliby podjąć współpracę z tą firmą przed reklamowaniem ich produktów!

W dalszym ciągu promujemy nasze wszystkie produkty jednak z polaru, który importujemy, a który jest polarem o wyższej jakości. Jest to polar bardzo wysokiej jakości i mimo wyższej ceny jaką za niego płacimy wszelkie gwarancje będą realizowane z tego właśnie polaru.

Naszych produktów używa wiele renomowanych firm w Polsce i za granicą. Zawsze dbamy o jakość i zadowolenie naszych partnerów i klientów.

Tym samym przestajemy rekomendować produkty ww firmy i taką informację wysyłamy do wszystkich naszych klientów oraz kilkuset współpracujących z nami agencji reklamowych.

Jednocześnie PRZEPRASZAMY firmę KILIAN, że reklamowaliśmy jej produkt, że promowaliśmy ich kolornik z którego nasz klient mógł wybrać kolor swojego wyrobu... przykro nam, że firma ta nie rozumie podstawowych zasad reklamy i życzymy jej mimo wszystko wielu sukcesów przy wątpliwej polityce marketingowej. :)

Z poważaniem Wiktor Malinowski

Kolory polaru import--------------------------------------------------------------------------------
Obecna specjalizacja: Odzież reklamowa dla firm. Wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe czapki, szaliki, rękawiczki, bluzy i dresy z haftem - logo firmy. Wykonamy również szkolne - bluzy z polaru, zamówienia nietypowe na bazie dzianiny polarowej.
 
© ergo-media 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone